Licencja

1. Licencja

1.1. Używanie aplikacji tarBUS jest bezpłatne
1.2. Zabrania się wykorzystywanie aplikacji do celów komercyjnych bez wiedzy i pisemnej zgody osoby zarządzającej projektem
1.3. Zabrania się wykorzystywania bazy danych oraz API aplikacji do celów innych niż wyświetlanie jej zawartości w aplikacji tarBUS, bez wiedzy i pisemnej zgody osoby zarządzającej projektem
1.3. Twórcy aplikacji tarBUS dołożyli wszelkich starań aby działała ona prawidłowo. Autorzy nie ponoszą jednak w żadnym przypadku jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody pośrednie lub bezpośrednie,poniesione przez użytkownika, bądź osoby trzecie, wynikłe z użytkowania, lub braku możliwości użytkowania oprogramowania, niezależnie od tego, w jaki sposób te szkody powstały i czego dotyczą.
1.4. Kod źródłowy aplikacji dostępny jest na platformie GitHub, gdzie użytkownicy mogą nieodpłatnie wspomóc rozwój aplikacji.

2. Zbieranie i wykorzystywanie informacji

2.1. Aplikacja korzysta z usług stron trzecich, które mogą zbierać informacje używane do identyfikacji użytkownika. Linki do polityki prywatności dostawców usług zewnętrznych używanych przez aplikację:
– Usługi Google Play

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności